KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13005010
nr 1300 5010
Ulla-Monica Lindberg
(f. 1923), Sverige
Etsning, "Fantomen på Operan". Signerad, numrerad 4/30, daterad -92. Motivet: 37x45 cm
Ulla-Monica Lindberg, född i Djursholm 1923, svensk målare och grafiker.
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 13 januari 2020
kl 18:19:14
100 kr
200 kr
Ulla-Monica Lindberg
Läs mer om Ulla-Monica Lindberg
Ulla-Monica Lindberg
nr 1300 5010
Ulla-Monica Lindberg
(f. 1923), Sverige
Utrop: | 400 kr |
Såld: | 250 kr |
måndag 13 januari 2020 |
Ulla-Monica Lindberg